X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نه گفتنی !

سلام عزیزای دلم .. خوبین ؟ خوشین ؟ مماختون چاقه ؟  

مرسی از همراهیا و دلگرمیاتون .. امروز می خوام برخلاف همیشه که در مورده خودم و بیتانم می نویسم در مورد شما و بیتانم بنویسم!  

 همونطور که می دونید من و بیتانم حدوداْ یک سال و نیمه که با هم به واسطه ی کارم آشنا شدیم و بدون اغراق یک ساله که با هم دوستیم .. یه دوستی کامل کننده برای هر دو طرف ! 

تو تمام این یک سال بیتانم پیگیر وبلاگم و نوشته هام بوده .. مخصوصاْ الان که به اقتضای کارمون تو دو تا کشور مختلفیم !  

تو این ۶۶ روز که بیتانم رفته آلبانی هر روز وبلاگمو می خونه .. مگه اینکه دسترسی به نت نداشته باشه  .. کامنتای شما رو هم می خونه .. حتی بعضی وقتها زودتر از خوده من کامنتا رو می خونه و بعد وقتی داریم حرف می زنیم بهم میگه کیا برام کامنت گذاشتن  .. میاد وبلاگتونو نیگاه می کنه ببینه کیا دوستای منن و بعضی وقتا هم خودش برام کامنت می ذاره ! 

اینجوری میشه که در ظاهر نویسنده این وبلاگ یه نفره ولی این وبلاگ رو دو نفر می برن جلو  !

خیلی وقتها بیتانم با خونده کامنتاتون و دیدن رفت و آمداتون هوس می کنه یه وبلاگ بزنه !! ( حتما فکر می کنه شما برای اونم کامنت میذارین )

در مورده شما ازم می پرسه ...از  سن و سالتون .. از دغدغه هاتون  .. دوست داره بدونه چقدر می شناسمتون و شما چقدر منو می شناسین.. می خواد بدونه کدوم یک از شما به من نزدیکترین و بعضی وقتا که من اسمه واقعیتونو می گم می پرسه خوب این کدومشون بود؟  

بیتانم الان دیگه می دونه ۱- پانتی همون "پ "جونه که منتظر یه نی نی گوگولیه .. می دونه من و پانتی  از همون اولاش با هم بودیم و می دونه که رابطه امون رئال تر از دنیای مجازیه !  

۲- می دونه نونوش همون " ش" عزیزه که یه آقای گوگولی داره  .. می دونه منو و نونوش هم از اون قدیم ندیما با هم بودیم و اینکه زیادم با هم می حرفیم و مثل بچه های پشت سر همیم! ( این قضیه بچه های پشت سر همو فقط پانتی که مامانمونه می تونه درک کنه )

3- سیمسالاگرینو می شناسه و از قهر چهار سالمون با خبره !( سیمسالا لینکتو نذاشتم حس کردم اینجوری بهتره .. راستش وقتی آنا اون روز در مورده مدیرم خواست بدونه حس خوبی بهم دست نداد .. دوست ندارم پای آشناهای مشترک به اینجا باز بشه و یا در مورده نوشته هام چیزی بدونن .. این یه خواهشه رفیق )

4-می دونه نانازی همون " ل" جونه که مالزی تشریف داره و کلی هم آدم شوخیه و یه توپولوئه مثل خودم !  

5-گلبرگ جونم که به شدت دوست میداره و از اینکه من باهاش دوست شدم خیلی راضیه چون می دونه نوشته های گلبرگ چقدر منو با حال و هوای کشورش آشنا می کنه ! 

6- در مورد مه مه هم براش گفتم که چقدر با هم می چتیم و چقدر تو سر و کله ی هم می زنیم و می دونه که حرفای ماهی رو من اثر داره !  

7- اسمه شهره رو هیچ وقت نمی تونه درست تلفظ کنه و همیشه هم می پرسه این کیه بعد من براش توضیح می دم که شهره همون " ط " جونه که اسمش شبیه اسم دختر خواهرشه ! 

8-شینا از بس اسمشو عوض می کنه یا بعضی وقتا بدون اسم کامنت میذاره نقش فعالی در به کارگیری ذهن بیتانم داره  .. وقتی کلی براش توضیح میدم میگه آهان اون " الفه" ؟  

9- با الیزای عزیزم تازه آشنا شده و کلی در مورد اسمش ازم پرسید .. چون بیتانم با وجوده اینکه می تونه فارسی بخونه تو مفاهیم و تلفظات هنوز جا نیفتاده و یه جورایی فارسی صحبت کردن و خوندنش بستگی به حال و هوای درونیش داره .. اگه آروم باشه بعضی وقتا سختترین جمله ها را هم می فهمه و یا بهم تیکه های با نمکی می گه .. اما اگه ذهنش درگیر باشه اون وقت من باید کلی خودمو بکشم تا بفهمه قضیه چیه !   

۱۰- امروز که سمبوسه خانوم برام کامنت گذاشته بود رفته بود عکس وبلاگشو دیده بود و می گفت سمبوسه شما مثل بورک ماست و بعدم ازم پرسید چرا این خانوم اسمشو گذاشته سمبوسه خانوم یعنی این خانوم خیلی خوشمزه است ؟

۱۱-در مورد بهار و ستاره آبی و رویا و رامونا و نازگل و دختر آبی و تارا و خرگوش ( بهار ) و شهاب و خلاصه هر کسی که بیاد و برای من کامنت بذاره کنجکاوه و بعضی وقتا که دوستی بیش از اندازه به من لطف داره حسودی می کنه و بعضی وقتام غیرتی میشه برام ! ( فدااااااااااااات)  

امیدوارم بیتانم با عسل و فاتین هم به واسطه کامنتاشون آشنا بشه !!!

 درسته که خیلیا دردونه ی منو به عنوان یه 

 Financial Coordinator , Financial Manager 

خیلی سخت گیر و جدی و اخمالو می شناسن

 اما همین آقای اخمالوی جدی عصبانی درست مثل اون کلانترست تو کارتونای دوران بچگیمون که میگفتن پشت ستاره آهنیش قلبی از طلا داره   این بیتانم  من جیگریه برای خودش ..  

و نه فقط حواسش به منه بلکه به نوشته هام .. به وبلاگم .. به دوستام و به دنیای مجازیمم توجه می کنه..  

خلاصه رفقا بیتانم اینقدررر نفسه که  منو اینقدرررر دیونه خودش کرده( شک نکنید ) .خوب دیگه زیاد از پسلم تعریف نکنم چشمش بزنم . برم سراغ کارم برای در آوردنه یه لقمه نون حلال   کامپیوتر خونه درست بشه زوده زود میام پیشتون تا ببینم دوستای گله من و آشناهای مجازی بیتانم در چه حالن

[ چهارشنبه 1 مهر 1388 ] [ 16:21 ] [ Yaprak ]
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 86065

بک لینک فا