X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نه گفتنی !

3-4 ماه پیش ( قبل از انتخابات )  یه شب که با بیتانم رفته بودیم بیرون حدودای ساعت 11 بود که داشتم بر می گشتم خونه و خیابونام حسابی خلوت بود .. 4-5 تا پسر سر کوچمون وایساده بودن و وقتی چشمشون به من افتاد عجیب داشتن فعل دید زدن رو صرف می کردن .. منم به خاطر اینکه از شر نگاهاشون راحت بشم سعی کردم زود برم سمت کوچه اینطوری شد که موقع رد شدن ازجوب سر کوچه بند کیفم باز شد و کیفم با تمام محتویاتش افتاد تو جوب .. 

جریان آب زیاد بود و کیفم همینجور داشت برای خودش قل می خورد و می رفت به خاطر همین مجبور شدم برای نجات محتویات کیفم با پا بپرم توی جوب ..  

حالا بماند که آخر شبی چه ثوابی کردم که اسباب خنده و تفریح مردم رو جور کردم !!

خلاصه با هزار زحمت کیفمو در آوردم و با یه قیافه شیش در چهار رفتم سمت خونه .. از یه طرف اعصابم بابت به فنا رفتن محتویات کیفم به هم ریخته بود و از یه طرفم پاهام درد گرفته بود چون آبش واقعاً سرد بود .

وقتی رسیدم خونه کیفمو خالی کردم توی سینک دستشویی به غیر از نیم لیتر آبی که از کیفم بیرون اومد  شناسنامه و دفترچه بیمه و جزوهای کلاس حسابداریم و موبایلمو و تموم عکسای کیف پولم و دفترچه تلفنم و کلیدای شرکت  و لوازم آرایش مارک cliniqu که تازه 350 هزار تومن بابتش پول داده بودم و خلاصه هر چی که فکرشو بکنین هم ریخت تو سینک !!

تا دو سه روزهمه ی اسناد و اوراق بهاداره من داشتن حموم آفتاب می گرفتن تو پنجره اتاقم .. موبایلمم عوض کردم و خلاصه تا حدودی همه چیز رو به راه شد به جز شناسنامه ام!! 

بعله شناسنامه ی بیچارم جوری ناک اوت شده بود که انگار پیشی روش جیش کرده و بعد داده آقا گاوه به عنوان آدامس برای رفع نفخ معدش بجوه ! 

تا چند روز بابت این قضیه اعصابم به هم ریخته بود و از یه طرفم نزدیک انتخابات بود و تمام فکر و ذکرم رو سیاست و آینده کشورم متمرکز شده بود این شد که  با همون شناسنامه گاو نشان رفتم پای صندوقای رای و مشت محکمی زدم تو دهن آمریکای یاوه گو  

بعله من با همون شناسنامه ی نصفه نیمه  ثابت کردم ملت ایران همیشه در صحنه ان وحتی اگه شناسنامه اشونم آب ببره با بقایاش از منافع رهبرشون ببخشید کشورشون دفاع می کنن ..آررررره داداچ من ملت ایران یه همچین ملتین !

بعد از انتخابات برای اینکه چشمم به شناسنامم نیفته شوتش کردم اون ته مه های کمدم و درگیر روزمرگیام شدم .. چون همه اش با خودم می گفتم من که حالا حالا نمیخوام شوور کنم .. عائله ای هم ندارم که بخوام براش کوپن بگیرم .. انتخاباتم که دورشو یه خط قرمز کشیدم .. برای کارای روزمرمم که کارت ملیم هست پس فعلا بی خیالش ! ( داری منطقو )

بعدشم که اینقدر جریانات مختلف و محیرالعقولی تو شرکتمون اتفاق افتاد که دیگه غم شناسنامه گاو خورده و پیشی جیش کرده گم شد تو ذهنم ..

از وقتی بیتانم رفته آلبانی به شدت به صرافت پاسپورت گرفتن افتادم و الان 10-11 روزی هست که دنبال کاراشم و از اونجایی که تو خارجه شناسنامه ام ممکنه به کارم بیاد !!!! 

 رفتم ثبت احوال و شناسنامه قبلیمو که پر از مهرای جور و واجور بودو بهشون قالب کردم و یه شناسنامه تمیز و بی سابقه گرفتم واسه خودم که هیچ مهریم بهش تجاوز نکرده !! 

می دونید بچه ها وقتی به شناسنامه ام با اون عکس جدید و گوگولیش نیگاه می کنم روحم تازه میشه .. انگار یه زندگی جدید رو شروع کردم .. مخصوصاً که دیشبم بعد از 4 ساعت زیر و رو کردن آرشیو وبلاگ فاتین تصمیم گرفتم که رژیم اتکینز رو شروع کنم و یه حالی به خودم بدم . 

 پاسپورتمم تو هفته ی آینده میاد در خونه و من ظرف دو هفته صاحب یه شناسنامه جدید و پاسپورت جدید می شم ! ( چشم حسود چلق پلق ! ) 

نتیجه اخلاقی این قضیه اینه که رفقا اگه یه روز با مخ رفتین تو دیوار و یه عده هرهر بهتون خندیدن  بدونین که حتماً حکمتی توش هست و به جای سرخ و سفید شدن تو دلتون به ساده لوحیه اونا بخندین و به روزای طلایی آینده فکر کنین ! 

راستی در مورده اضافه وزنمم باید بگم من زیادم وحشتناک نیستم ( نونوش و نانازی و سمیرا شاهدن مگه نه بچه ها ؟ ) اما از اونجایی که من سابقه 53 کیلو و 57 کیلو بودنم دارم .. این هیکل خیلی رو نرومه که به یاری خدا و با کمک رژیم اتکینز حتما به روزای مانکنیم بر می گردم .. البته رو تشویقا و دلگرمیای شمام خیلی حساب باز کردما تنهام نذارید. 

تو این شبا و روزای عزیز منو بیتانم رو از دعای خیرتون بی نصیب نذارید که به شدت محتاجیم !

 

فدات بشم : من چطوری مهربونیا وصبوریاتو جبران کنم ؟ 

 مرسی بابت همه ی خوبیات .. خدا رو شکر می کنم به خاطر بودنت ..  

ممنونم که به خاطر اینکه من بتونم ببینمت و دلم زود زود تنگ نشه رفتی و وب کم خریدی ..  

مرسی بابت وقتی که گذاشتی و روی عکسا کار کردی و جلو جلو تولدمو تبریک گفتی ..  

صورت ماهت رو می بوسم و از صمیم قلب از خدا می خوام که تو رو برام حفظ کنه .

[ جمعه 20 شهریور 1388 ] [ 14:56 ] [ Yaprak ]
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 86065

بک لینک فا