X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نه گفتنی !

دیشب شب آرزوها بود و هر کسی یه آرزویی داشت .. آرزوی منم تو بودی عزیز دلم .. دیشب وقتی تو ایوون گلخونه روی تخت دراز کشیده بودم و ستاره ها بالای سرم سوسو می زدن من فقط داشتم به تو فکر می کردم ..  

این روزا پره دلشوره و اضطراب و استرسم ... همش منتظر خبرم ..خدایا به بزرگی و جلال و جبروتت قسمت می دم همه چیز رو ختم به خیر کن ...  

خاطرات تو رو

چه خوب چه بد حک می کنم

توی تنهاییام فقط به تو فکر می کنم 

 

نوستالژی نوشت : حالا نمی شد تو این هاگیر واگیر مایکل جکسون نمیره ؟ یکی دیگه از نوستالژیای زندگیم از بین رفت با مردنش !!!‌ 

 

در مورده پست قبل :‌ فکر کنم تو اردیبهشت بود که یه شبه جمعه از سینما ۳ فیلمی رو گذاشت راجع به یه زندانی و توطئه ای که علیه اش شکل گرفته بود و باعث شده بود که ۱۰ سال از بهترین سالهای عمرشو به خاطر یه درگیری تو زندان سپری کنه و وقتی که داشت به روزهای آزادیش نزدیک می شد باز یه توطئه جدید داشت شکل می گرفت .. اون زندانی یه قانون داشت تو زندگیش به اسمه قانونه ب.الف.نون یعنی به کسی اعتماد نکن  ... این روزا به شدت ضرورت این قانون رو دارم با گوشت و پوستم لمس می کنم !!!  

 

یاد باد آن روزگاران یاد باد :‌ عزیزم اگه دوباره با هم بریم بلینگ اصلاْ مهم نیست که زنی بخواد بهت شماره بده یا اگه بازم با هم بریم سفره خونه دیگه برام مهم نیست که دختری بلند بلند شماره اشو برات بگه یا هی نگات کنه .. از این به بعد فقط و فقط برای من مهم اینه که تو باشی .. مهم اینه که یه اریبهشت دیگه بیاد و تو اینجا باشی حتی اگه بدون من بری کاشان ! 

قول میدم دیگه دیونه نشم و فکرای سیاه رو راه ندم تو ذهنم ... فقط بیا ... دیگه نفس کشیدنم تو این هوا بدون تو برام سخت شده  

 

متفاوت  : ‌یه جمعه متفاوت روزیه که رژانو ساعت ۴:۴۰ صبحش زنگ بزنه به موبایلت و بعدش ۲ بار برات اس ام اس بده که اشتباه شده .. این در حالیه که وبلاگشم آپ نمی کنه و آخرین پستشم تا حدودی نگران کننده است .. هیچ معلومه کجایی تو دختر جون ؟ 

یه جمعه متفاوت روزیه که پره از استرس و دلشورست به خاطره فکرای جور واجور 

یه جمعه متفاوت درست روزیه مثل امروز با بوی کار اونم از نوع دردسر سازش

[ جمعه 5 تیر 1388 ] [ 13:17 ] [ Yaprak ]
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 86065

بک لینک فا